‼️Ми працюємо пн-нд 10:00-20:00‼️️

EN RU

Чоловіча косметологія в МКЦ «Excellence»

Косметологічні процедури для чоловіків в Києві, які пропонують в клініках «Excellence», призначені не тільки для жінок! Виглядати молодо, красиво і мати здорову шкіру без недоліків хочуть і чоловіки. Доглянуте обличчя і тіло – показник успішності і впевненості в собі. Тому не варто дивуватися, що косметологічні послуги користуються все більшою популярністю і серед представників сильної статі.
Читать далее “Чоловіча косметологія в МКЦ «Excellence»”

Догляд за шкірою влітку: ТОП-5 популярних косметологічних процедур

Літо – це сезон, коли хочеться виглядати особливо гарно і привабливо. Косметологи рекомендують готуватися до нього ще взимку, адже багато процедур несумісні з активним сонячним випромінюванням. Але це зовсім не означає, що про відхід за тілом та обличчям треба забути. Літо ідеально підходить для зволоження, відновлення шкіри і насичення її вітамінами після прохолодною, вітряної погоди. У цій статті ми розповімо про найбільш затребуваних процедурах в жаркий сезон.
Читать далее “Догляд за шкірою влітку: ТОП-5 популярних косметологічних процедур”

Перший візит до косметолога: початок великих змін

Більшість дівчат і жінок хоча б кілька разів у житті користувалися різними видами косметологічних послуг. Але є і ті, хто наважується відвідати косметолога тільки тоді, коли виникають конкретні проблеми зі здоров’ям шкіри або необхідність швидко привести в порядок обличчя або тіло перед важливою подією. Якщо Ви належите до цієї групи, рекомендуємо змінити свій підхід до косметології! Зовсім не потрібно чекати весілля своєї сестри або подруги, ювілею тітки або керівника, довгоочікуваної відпустки або важливого приводу. І вже тим більше не варто чекати появи зморшок на обличчі!
Читать далее “Перший візит до косметолога: початок великих змін”

Cart
  • No products in the cart.