Видалення бородавок

Видалення бородавок

Дерматоскопія новоутворень – безкоштовна при видаленні

Бородавка – це поширене новоутворення на шкірі, яке може з’явитися на будь-якій ділянці тіла, у тому числі на ступнях, обличчі, ногах та інтимній зоні. Бородавки на дотик тверді та грубі. Найчастіше вони не завдають жодної шкоди, але більшість людей вважають їх неприємними і такими, що доставляють естетичний дискомфорт. Бородавки на ступнях болючіші і викликають біль при ходьбі.

Бородавки виникають, коли клітини шкіри інфіковані вірусом папіломи людини (ВПЛ). Існує багато штамів ВПЛ, які спричиняють появу бородавок на різних ділянках тіла. І хоча кожен із нас протягом життя неодноразово контактує із ВПЛ, бородавки з’являються не у всіх. Вважається, що це пов’язано з відмінностями нашої імунної системи. У деяких людей бородавка може зникнути самотужки. Але цей процес займає від кількох місяців до кількох років. Якщо бородавка не проходить сама по собі або завдає дискомфорту, ви можете видалити її.

Показання:
• збільшення кількості бородавок на вашому тілі;
• у вас дуже велика чи болюча бородавка;
• новоутворення кровоточить або змінює зовнішній вигляд;
• у вас бородавка на обличчі чи інтимній зоні.

Slider

В аптеках можна купити безрецептурні креми, пластирі та спреї для лікування бородавок. Самолікування може тривати 3 місяці і довше або бути зовсім не ефективним. Крім того, неправильно підібрані засоби проти бородавок викликають подразнення шкіри, їх не можна використовувати на обличчі. Тому тільки фахівець призначить вам найкраще лікування!

Незважаючи на те, що бородавки нешкідливі і не переростуть у більш серйозне захворювання шкіри, відвідайте дерматолога, щоб точно з’ясувати, яке саме у вас новоутворення. Іноді люди вважають за бородавки новоутворення, які можуть бути небезпечними.

Завжди звертайтеся за порадою до дерматолога, якщо у вас є бородавка, яку ви хочете видалити. Ваш дерматолог запропонує вам ефективні та безпечні варіанти лікування. Фахівець може порекомендувати рецептурні засоби для ефективного видалення бородавок.

Якщо бородавка не піддається лікуванню іншими методами, застосовуються процедури видалення бородавок лазером або рідким азотом. Під час видалення основа бородавки видаляється за допомогою кріодеструкції (заморожування) або інтенсивного світлового променю (лазери). Дерматолог підбере лікування, враховуючи тип бородавки та її розташування. Видалення бородавок Київ у клініках Екселенс – це ефективний спосіб позбутися небажаних новоутворень на шкірі.

Фото до/після

Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
Видалення бородавок
previous arrow
next arrow
Slider

Лазеродеструкція.

Цей метод дозволяє видаляти бородавку у Києві навіть у важкодоступних місцях. Перевага лазерного методу – можливість боротися із найскладнішими або незначними новоутвореннями, не торкаючись здорових ділянок шкірного покриву. Відновлювальний процес проходить швидко та безболісно. При лазерному видаленні використовують анестезію.

Заморожування рідким азотом (кріодеструкція).

Головними перевагами вважаються невисока вартість, мінімум протипоказань, малотравматичність та процедура проходить дуже швидко.

Час, необхідний для повного зникнення бородавок, залежить від різних чинників. Позбутися бородавок не так просто, тому часто може знадобитися кілька сеансів для повного видалення. Через три тижні після процедури потрібно обов’язково відвідати дерматолога для контрольного обстеження.

Видалення бородавок

Якщо ви хочете позбавитися бородавки, консультація досвідченого дерматолога в клініках Excellence Борщагівка, Excellence Софіївська Борщагівка, Excellence Виноградар та Excellence Теремки стане першим кроком на шляху до відновлення зовнішнього вигляду та здоров’я вашої шкіри. Наші сертифіковані фахівці мають великий досвід у галузі дерматології та косметології та завжди готові надати вам високоякісну, кваліфіковану допомогу у дружній та доброзичливій атмосфері.

    Записатись на прийом

    Залишіть Ваші контактні дані і ми звʼяжемось з вами найблищим часом