‼️Ми працюємо пн-нд 10:00-20:00‼️️

EN RU

Біоревіталізація: зволоження шкіри у літній період

Влітку наша шкіра піддається агресивному впливу ультрафіолетових променів. Це призводить до зневоднення, лущення, втрати еластичності та фотостаріння шкіри. Використання сонцезахисних засобів, вживання достатньої кількості рідини та обмеження перебування на сонці в години його найвищої активності (з 11 до 16) – це обов’язкові правила для тих, хто піклується про своє здоров’я. А сучасна косметологія подбає про те, щоб шкіра не відчувала нестачу цілющої вологи.
Біоревіталізація в клініках «Excellence» – це ін’єкційна процедура, яка допоможе забезпечити оптимальний рівень гідратації клітин. Біоревіталізація зволожує шкіру та допомагає відновити властивості, необхідні для збереження її молодості. У весняно-літній період біоревіталізація шкіри гіалуроновою кислотою набуває особливої популярності, оскільки захищає та відновлює шкіру після шкідливого впливу ультрафіолетових променів, які провокують процес фотостаріння.

Читать далее “Біоревіталізація: зволоження шкіри у літній період”

Діагностика та видалення родимок у МКЦ «Excellence»

Родимка (невус) – пігментоване доброякісне утворення на шкірі. Родимки можуть з’являтися на будь-якій ділянці обличчя та тіла протягом усього життя, самостійно зникати, змінювати розмір. Колір невусів варіюється від світло-коричневого, червоного, фіолетового до чорного кольору. На появу родимок та їх зміну обов’язково слід звертати увагу. Регулярна діагностика новоутворень у кваліфікованого дерматолога клініки «Excellence» у Києві та своєчасне видалення деяких з них може запобігти серйозним проблемам зі здоров’ям.

Читать далее “Діагностика та видалення родимок у МКЦ «Excellence»”

Тредлифтинг: безоперационная подтяжка лица и тела мезонитями (3D лифтинг) в Киеве

Тредліфтинг: безопераційна підтяжка обличчя та тіла мезонитками 3D ліфтинг у Києві

Під впливом різних факторів наша шкіра втрачає свою пружність та еластичність. Це призводить до появи зморшок і складок. Сучасна косметологія пропонує різні варіанти вирішення цієї проблеми. У клініках «Excellence» у Святошинському та Голосіївському районах ми пропонуємо скористатися тредліфтингом – сучасним методом швидкого омолодження шкіри, заснованим на застосуванні мезониток.

Армування 3D-мезонитками, або тредліфтинг, – одна з найбільш ефективних і в той же час безпечних процедур омолодження шкіри в Києві. Тонкі нитки особливої структури, виготовлені зі спеціального матеріалу на основі полідіаксонону, полімолочної кислоти або полікапролактону вводяться під шкіру для створення підтримуючого каркасу.

Читать далее “Тредліфтинг: безопераційна підтяжка обличчя та тіла мезонитками 3D ліфтинг у Києві”

Чоловіча косметологія в МКЦ «Excellence»

Косметологічні процедури для чоловіків в Києві, які пропонують в клініках «Excellence», призначені не тільки для жінок! Виглядати молодо, красиво і мати здорову шкіру без недоліків хочуть і чоловіки. Доглянуте обличчя і тіло – показник успішності і впевненості в собі. Тому не варто дивуватися, що косметологічні послуги користуються все більшою популярністю і серед представників сильної статі.
Читать далее “Чоловіча косметологія в МКЦ «Excellence»”

Plenhyage і TwAc: препарати нового покоління на основі полінуклеотидів у Києві

Сучасна косметологія не стоїть на місці: експерти постійно працюють над створенням нових, ще більш досконалих формул – ефективних і безпечних. Полінуклеотиди в Києві стали справжньою сенсацією в естетичній медицині. Це саме ті «частинки», які постачають клітини достатньою кількістю активних речовин і відновлюють структуру шкіри зсередини, підвищуючи вироблення колагену.

Ін’єкції Plenhyage і TwAc в клініках «Excellence» в Києві – це унікальна інноваційна методика, яка покликана боротися з причинами старіння. Вона стимулює оновлення клітин, покращує еластичність шкіри і забезпечує її зволоження, відновлює пошкоджену сонцем шкіру, допомагає боротися з рубцями, розтяжками і постакне. Ця методика також ідеально підходить для підготовки шкіри до інших косметологічних процедур, пластичних операцій і реабілітації після них.
Читать далее “Plenhyage і TwAc: препарати нового покоління на основі полінуклеотидів у Києві”

Cart
  • No products in the cart.