Пілінги для обличчя

Пілінги для обличчя

Для повноцінного догляду за шкірою іноді достатньо лише підтримувати її здоров’я, зволожувати і утримуватися від використання косметики або засобів по догляду, які не підходять вашому типу шкіри. Боротьба зі старінням, гіперпігментацією, висипом вугрів, постакне або змінами стану шкіри, які пов’язані зі способом життя, зазвичай вимагають більшого, ніж просто ретельний догляд. Саме в таких випадках на допомогу приходять пілінги.

Пілінг обличчя в клініках “Excellence” на Борщагівці, Виноградарі, Софіївській Борщагівці і Теремках — це очищаюча процедура видалення відмерлих клітин шкірного покриву, яка сприяє регенерації і є відмінною профілактикою проти старіння шкіри. Після пілінгу шкіра підтягується, стає пружною, еластичною, помітно розгладжується і омолоджується.

Помітне поліпшення зовнішнього вигляду настає вже після першої процедури:
• зменшення вираженості зморшок;
• очищення пор;
• усунення вугрової висипки і постакне;
• гладка, ніжна шкіра.

Показання для пілінгу обличчя:
• Вікові зміни шкіри.
• Гіперпігментація.
• Вугрова хвороба і її наслідки.
• Косметичні дефекти.
• Підготовка шкіри до інших косметологічних процедур.

Slider

Різновиди пілінгів для обличчя в клініках Екселенс в Голосіївському, Подільському та Святошинському районі.

За глибиною впливу розрізняють такі види:
Поверхневий пілінг, при якому для м’якого відлущування використовуються м’які кислоти або ензими. Він діє тільки на зовнішньому шарі шкіри (епідермісі). Використовується для усунення дрібних зморшок, прищів, вирівнювання тону і зволоження шкіри.

Серединні пілінги, в яких використовуються трихлороцтова або гліколева кислоти, видаляють відмерлі клітини шкіри з епідермісу і верхньої частини дерми. Вони використовуються для зменшення зморшок, усунення вугрової висипки, постакне і пігментації.

Глибинні пілінги, які повністю проникають в середній шар шкіри, видаляючи пошкоджені клітини. У цих пілінгах часто використовується фенол або трихлороцтова кислота.

За періодом проведення:
Всесезонні пілінги проводяться протягом усього року, включаючи літо.

Осінньо-зимові пілінги показані тільки в період, коли немає підвищеної сонячної активності.
За застосовуваній діючій речовині пілінги бувають хімічні та ензимні (ферментні). Обидва види ефективні і займають гідне місце серед методів оновлення та омолодження шкіри.
Ензимний пілінг для обличчя Київ вважається одним з найбільш універсальних. Щадний, але ефективний ферментний пілінг можна використовувати навіть для чутливої шкіри. Дерматологи МКЦ Excellence Теремки, Виноградар, Борщагівка, Софіївська Борщагівка рекомендують дану процедуру для видалення відмерлих клітин, очищення шкіри від забруднень, потових і сальних виділень, для боротьби з ознаками старіння, висипаннями.

Фото до/після – пілінг

Пілінги для обличчя
Пілінги для обличчя
Пілінги для обличчя
Пілінги для обличчя
Пілінги для обличчя
Пілінги для обличчя
Пілінги для обличчя
Пілінги для обличчя
previous arrow
next arrow
Slider

Протипоказання:
• Онкологічні захворювання.
• Вагітність і період лактації.
• Інфекційні захворювання.
• Запальні процеси на шкірі.
• Алергія на компоненти пілінгу.

Хімічний пілінг для обличчя Київ забезпечує більш глибокий вплив на шкіру, і чим сильніше хімічні речовини, використовувані для пілінгу, тим більш вираженими будуть результати. В середньому курс процедур хімічного пілінгу складається з 5-7 сеансів з періодичністю 7-14 днів. Концентрацію кислот і їх вид косметолог підбирає індивідуально для кожного пацієнта. Наприклад, пілінг для чутливої шкіри повинен бути максимально щадним, з м’яким відлущуючим ефектом.

Найпопулярніші пілінги серед пацієнтів клінік “Excellence” на бульварі Кольцова, вул. Змієнка, вул. Миру, вул. Рудницького – це PRX-t33, Appeex. Добре зарекомендували себе також азелаїновий пілінг, мигдальний пілінг, саліциловий пілінг. Вони готують шкіру до серединних пілінгів, і серединні відбілюючі пілінги, освітлюючі пілінги (Lightening Inno, MCA/TCA).

Прайс

Пілінги для обличчя

Результати курсу процедур пілінгу обличчя:
• Пружна і гладка шкіра.
• Розгладження зморшок.
• Прискорення процесу оновлення шкіри.
• Зменшення прищів і чорних крапок, звуження пор.
• Пігментні плями і почервоніння зникають, в результаті чого шкіра стає доглянутою і сяючою.
• Відновлення здорового кольору шкіри.

Сеанс проводиться в кілька етапів:
1. Перед процедурою косметолог МКЦ Екселенс в Голосіївському, Подільському та Святошинському районі рекомендують провести пробу на чутливість до застосовуваного препарату. Для цього пілінговий склад наносять на внутрішню поверхню зап’ястя і після 10 хвилин оцінюють реакцію.
2. Очищення шкіри від макіяжу і забруднень.
3. Нанесення препарату на шкіру.
4. Зняття засобу (через 10-30 хвилин, в залежності від складу засобу і цілей пілінгу).
5. Нейтралізація активних речовин.
6. Завершальний етап-нанесення заспокійливого крему.

Під час процедури може виникати легке поколювання та печіння, яке триває протягом 30 хвилин після змивання складу. Після будь-якого виду пілінгу шкіра тимчасово стає чутливішою до сонця. Обов’язково дотримуйтесь рекомендацій дерматолога щодо догляду за шкірою після процедури.

Пілінг обличчя в Києві в клініках косметології Excellence Борщагівка, Excellence Виноградар, Excellence Софіївська Борщагівка, Excellence Теремки виконується досвідченими дерматологами-косметологами із застосуванням професійних сертифікованих препаратів і індивідуально розроблених для кожного пацієнта програм. Довірте турботу про красу вашої шкіри кваліфікованим фахівцям!

    Записатись на прийом

    Залишіть Ваші контактні дані і ми звʼяжемось з вами найблищим часом