Видалення родимок

Видалення родимок

Дерматоскопія новоутворень – безкоштовна при видаленні

Є багато причин, з яких пацієнти хотіли б видалити родимки: естетично непривабливий вигляд, дискомфорт, якщо родимка регулярно наражається на ризик травмування (наприклад, під час носіння одягу та прикрас або гоління). Іноді родимки слід видаляти набагато з серйозніших причин – якщо родимка нетипова і є ризик розвитку меланоми.

Видалення родимок Київ радіохвильовим методом, лазерним коагулятором або фракційним лазером у МКЦ Excellence – це сучасні процедури, які допоможуть швидко, безпечно та практично безболісно видалити небажані доброякісні утворення на шкірі. На первинній консультації фахівець ретельно обстежує родимку за допомогою дерматоскопа, щоб визначити, чи потрібен додатковий гістологічний аналіз родимки на вміст злоякісних клітин. Тільки після обстеження лікар-дерматолог прийме рішення про найбільш підходящий метод видалення родимки.

Показання:
Показання
• родимка збільшилась в розмірах;
• є зміни в щільності новоутворення;
• на родимці з’явилися ушкодження;
• асиметрична форма новоутворення;
• змінився колір родимки;
• поява родимки, що не схожа на інші, які існують на вашій шкірі;
• новоутворення запалилося — воно почервоніло або ж набрякло.

Slider

Радіохвильове видалення родимок Київ проводиться за допомогою спеціального приладу – радіоножа (апарат «Надія»). Принцип радіохвильової хірургії полягає в розрізанні або припіканні тканин під впливом на них електрострумом високої частоти.
Переваги методу: висока ефективність, безкровність процедури, строго спрямована дія радіохвильового ножа, внаслідок чого не травмуються здорові тканини, відсутність складної та тривалої реабілітації.

Під час лазерного видалення родимок лікар використовує спалахи світлового випромінювання, щоб зруйнувати тканину родимки. Для цього методу в клініках Екселенс використовуються новітні технології та сучасне обладнання – фракційний лазер DEKA SmartXide DOT та лазерний коагулятор Ліка-хірург. Найчастіше за допомогою лазера видаляють невеликі доброякісні родимки.

Переваги лазерного видалення родимок:
• Неінвазивність, безпека та ефективність – найголовніші переваги цього методу.
• Можливість видалення кількох родимок за один сеанс.
• Можливість видалення родимки у важкодоступних місцях, де неможливо застосувати інші методи.
• Застосування місцевої анестезії мінімізує болючі відчуття.
• Відсутність складної підготовки до процедури та тривалого реабілітаційного періоду, тривалість сеансу близько 30 хвилин.

Фото до/після

Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
previous arrow
next arrow
Slider

Процедури проводить кваліфікований дерматолог, який суворо дотримується міжнародних протоколів та застосовує сертифіковане обладнання. Це є гарантією якості та безпеки. Найчастіше перед видаленням родимки застосовується місцева анестезія.
Після завершення процедури видалення родимок на бул. Кольцова, вул. Миру, вул. Рудницького, вул. Змієнка лікар докладно розповість, як доглядати шкіру в домашніх умовах протягом усього реабілітаційного періоду. Після видалення новоутворення рекомендується контрольний огляд у лікаря через 2-3 тижні.

Прайс

Видалення родимок
Видалення родимок
Видалення родимок
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Є багато сайтів, що пропонують поради щодо видалення родимок в домашніх умовах. Але такі процедури, виконані самостійно, можуть бути не лише неефективними, а й небезпечними. Якщо у вас є родимка, яку ви хотіли б обстежити та видалити, ми рекомендуємо відвідати лікаря-дерматолога у наших клініках Excellence Борщагівка, Excellence Виноградар, Excellence Софіївська Борщагівка та Excellence Теремки. Тільки фахівець зможе визначити, чи дійсно родимка є доброякісною, і вибрати найефективніший і найбезпечніший метод видалення.

    Записатись на прийом

    Залишіть Ваші контактні дані і ми звʼяжемось з вами найблищим часом