Видалення папілом

Видалення папілом

Дерматоскопія новоутворень — безкоштовна при видаленні

Папіломи є доброякісними маленькими наростами шкіри. Зазвичай вони мають колір шкіри людини, також можуть бути рожевого, коричневого або навіть темного кольору. В останньому випадку папіломи виглядають як звичайні родимки. Вони, як і бородавки, викликаються типами вірусу папіломи людини (ВПЛ). Папіломи зазвичай виникають на теплих і вологих ділянках тіла, де шкіра утворює складки, що сприяє розвитку ВПЛ, наприклад, на шиї, на повіках, пахвах, грудях і пахвинній ділянці. Якщо шкірні новоутворення розташовані на ділянках, схильних до травматизації, вони можуть змінити свій зовнішній вигляд, збільшитися в розмірах.

Папіломи можуть зустрічатися майже у всіх. Однак є деякі фактори, що сприяють їх виникненню у деяких груп людей. Такими факторами є:
• Надлишкова вага.
• Вагітність.
• Ендокрінопатії.
• Шкірні травми.
• Схильність до появи бородавок.
• Спадковість.

Діагноз папілома ставиться на підставі клінічного огляду дерматологом, біопсія на його підтвердження потрібна рідко. У будь-якому випадку їх видалення папілом у Києві необхідне як з медичних, так і косметичних причин.

Показання:
• неестетичний зовнішній вигляд новоутворення;
• розташування новоутворення у місцях швів одягу через ризик постійної травматизації;
• утворення має злоякісні ознаки (великий розмір, зміна форми, кольору та кількості, а також наріст свербить і кровоточить).

Slider

Видалити папіломи у Києві можна такими методами:
Метод видалення визначається характеристиками шкіри пацієнта, розміром шкірних новоутворень, їх місцезнаходженням та остаточним діагнозом.

Електрокоагуляція папіломи (радіохвильовий метод) — припікання наросту електричним струмом високої частоти.

Видалення папілом за допомогою лазера у Святошинському, Подільському та Голосіївському районі – це сучасне та ефективне лікування папілом, що призводить до повного знищення існуючих новоутворень. Це неінвазивне, практично безболісне (використовується анестетик) лікування, яке дозволяє позбутися папілом у найважчих місцях і видалити до 20-25 папілом за один сеанс. Промінь лазера спрямований з точністю до міліметра в потрібну точку, не чіпаючи при цьому навколишні здорові тканини.

Фото до/після

Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
previous arrow
next arrow
Slider

Застосування лазерного та радіохірургічного обладнання дозволяє уникнути крововтрати, а процес загоєння та відновлення відбувається дуже швидко.
Видалення папілом Київ у МКЦ Екселенс на Борщагівці, Софіївській Борщагівці, Теремках та Виноградарі виконує виключно лікар-дерматолог із використанням сучасного професійного обладнання.

Процес видалення папілом:
• Консультація дерматолога.
Визначення типу папіломи та ураженої тканини.
• Процедура видалення.
Вибір найбільш підходящого методу видалення. Новоутворення видаляються за один сеанс.
• Період загоєння.
Після процедури видалення пацієнт повинен дотримуватися вказівок дерматолога.

Прайс

Видалення папілом
Видалення папілом
Видалення папілом
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Різні засоби видалення папілом, доступні в аптеках для самостійного використання, не можуть забезпечити бажаний результат. Будь-який домашній засіб підходить тільки для видалення видимої частини новоутворення, не торкаючись глибших тканин, що залишає можливість для розвитку та поширення інфекції. Якщо причину папіломи не виявити і не лікувати, шкірні новоутворення можуть завдавати серйозної шкоди здоров’ю.

Якщо ви хочете позбутися папілом, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем-дерматологом у клініках Excellence Борщагівка, Excellence Софіївська Борщагівка, Excellence Виноградар та Excellence Теремки. Дерматолог – єдиний фахівець, який може діагностувати різні шкірні захворювання та новоутворення. Тільки точний діагноз та виявлена причина утворення папіломи забезпечать правильний курс лікування та вибір найбільш відповідного методу видалення.

    Записатись на прийом

    Залишіть Ваші контактні дані і ми звʼяжемось з вами найблищим часом