‼️Ми працюємо пн-нд 10:00-20:00‼️️

EN RU

Подологія / Вирішення проблем стоп

Ноги є індикатором стану здоров'я всього організму і можуть сигналізувати про наявність ендокринних, судинних та інших захворювань. Наука про стопу одержала назву подологія (Podologija). На стан суглобів, ступнів і нігтів ніг звертають увагу багато факторів, у тому числі і негативних, надмірні навантаження, носіння тісного або неякісного взуття, перепади температур, мікротравми та багато інших, плюс супутні захворювання.

Усе це призводить до появи різноманітних проблем. Особливо уважно до своїх ніг слід ставитись людям, у яких діагностовано цукровий діабет. У медико-косметологічному центрі Excellence досвідчені фахівці пологи пропонують пройти комплекс профілактичних та лікувальних процедур у максимально комфортній обстановці.

Перелік основних процедур та їх особливості

Медичний педикюр призначений для вирішення багатьох проблем. Передбачає використання спеціального обладнання та наявність певної кваліфікації, знань та досвіду у спеціаліста, який проводить процедури

Вростання нігтів.

Згідно зі статистичними даними, близько 5% від населення планети стикаються з цією проблемою. У всіх центрах Excellence для лікування патології використовуються ефективні та безболісні методи:

Апаратна обробка врослого нігтя;
Установка скоб та пластин: Combiped, 3-ТО, Фрейзера, пластини В/S, титанової нитки;
Лікування запального процесу у дорослих та дітей.
Принцип лікування полягає у зовнішній установці пластин або скоб, які індивідуально підбирає подолог, залежно від багатьох факторів. Ніготь трохи піднімається за рахунок дії пластини або скоби, яка приклеюється спеціальним клеєм або натягується механічним шляхом, і утримується в такому положенні.

Грибок стоп

Ще одна назва патології – мікоз. Для лікування використовують спеціальні техніки медичного педикюру. Застосування спеціального обладнання та насадок для шліфування дає можливість максимально акуратно видалити уражені тканини нігтьової пластини, а також прискорити процес одужання за рахунок підвищення інтенсивності позитивного впливу антигрибкових препаратів. У цьому зараження сусідніх ділянок повністю виключається.

Тріщини стоп

Одна з основних причин появи патології – надмірна сухість шкіри. Найчастіше з'являється на п'ятах. Лікувальний педикюр передбачає акуратну обробку, абразивними насадками, країв тріщин, з подальшим нанесенням лікувальних мазей, з ранозагоювальним ефектом.

Стрижневий мозоль

Для вирішення таких проблем фахівці підлоги клініки косметології Екселенс в Києві використовують методику висвердлювання стрижня мозолі. Для цього застосовуються спеціальні насадки, принцип впливу яких аналогічний до роботи бура. Даний метод не зачіпає здорові тканини і не викликає запальних процесів. Для якнайшвидшого відновлення та загоєння ранки, у неї вводять лікарський препарат, після чого накладають пов'язку.

Гіперкератоз

Часто розвивається внаслідок підрізування шкірних покривів. Ця процедура характерна класичному педикюру, і може спричинити активізацію їх зростання. Згодом це нерідко призводить до формування жорсткого шкірного покриву здебільшого стопи. Вирішити цю проблему можна за допомогою лікувального педикюру. Найчастіше вистачає одного сеансу.

Грибок нігтів

Захворювання зазвичай призводить до зміни кольору та деформування нігтьових пластин, і є заразним. Не допустити зараження оточуючих допоможе своєчасне лікування, яке потрібно починати, при виявленні перших ознак. Виявити їх і повністю позбавитися патології, допоможе своєчасне відвідування підлога у Києві. Ефективне лікування полягає у видаленні спеціальними фрезами, уражених тканин нігтьової пластини. Потім провадиться протигрибкова обробка інших ділянок. Зовнішня деформація нігтя вирівнюється з допомогою спеціалізованих гелів.

Догляд за діабетичною стопою

Цукровий діабет безпосередньо пов'язаний зі зниженням імунітету, що викликає певні збої в роботі різних систем організму та утворенні найбільш слабких місць. У хворих з таким діагнозом спостерігається підвищена вразливість для інфекцій, загоєння навіть мікротравм відбувається дуже довго. Тому діабетичній сухій стопі потрібен особливий догляд, що характеризується високим ступенем безпеки, нетравматичністю та акуратністю.

Фахівці подологи МКЦ Excellence у Святошинському та Голосіївському районі, здійснюючи догляд за діабетичною стопою, прагнуть спрямувати всі зусилля на відновлення збою в єдиній системі шляхом активізації резервних механізмів для самовідновлення.

Наші умови

Фахівці подлоги мережі клінік косметологічної медицини Екселенс мають профільну освіту та великий досвід роботи в даному сегменті послуг. Усі процедури проводяться у суворому дотриманні санітарно-гігієнічних норм. Для цього всі інструменти та обладнання проходять регулярну обробку (термічну та спеціальними розчинами), також застосовуються одноразові інструменти, насадки та витратні матеріали.

При необхідності фахівець подолог у Києві може направити пацієнта на консультацію до суміжних фахівців, дерматолога та інших, а також на додаткові обстеження. Завдяки цьому забезпечується висока ефективність і безпека процедур, що проводяться. Регулярне відвідування фахівця подлога в МКЦ Excellence збереже ваші ноги здоровими, красивими стопи, а ходу легкою.

Тривалість

Процедура

Вартість, в грн

ПОДОЛОГІЯ

15 хв.Обробка перед видаленням бородавки130
15 хв.Обробка нігтя200
60 хв.Обробка нігтя одна зона (5 пальців)600
15 хв.Лікування запального процесу210
40 хв.Лікування врослого нігтя, складність 1-2400-500
60 хв.Постановка скоби1360
60 хв.Постановка титанової нитки1360
60 хв.Протезування нігтьової пластини, часткове360
15 хв.Тріщини на п'ятах, обробка, 1 шт150
60 хв.Тріщини на п'ятах, обробка + лікування, 1 шт460
15 хв.Натоптиші-кератоз, лікування - 1 шт180-260
15 хв.Кореневий / стрижневий мозоль, в складі процедури160
30 хв.Кореневий / стрижневий / піднігтьовий мозоль, 1 шт., складність 1-2280-360
30 хв.Бородавка лікування Suda300
15 хв.Тампонада / пластир120
15 хв.Тампонада NaGel260
15 хв.Тейпування160-290
15 хв.Устілка профілактична100
30 хв.Видалення оніхогрифозу (ніготь)620
15 хв.Аплікація стопи (2 стопи)290
15 хв.Пов'язка150

ПЕДИКЮР

45 хв.Педикюр медичний апаратний, частковий500
90 хв.Педикюр медичний апаратний630
120 хв.Педикюр медичний апаратний, складний690

КОНСУЛЬТАЦІЯ

15 хв.Консультація подолога300
15 хв.Консультація подолога в складі процедури200
5 хв.Контрольний огляд / корекція200

Для запису в клініку або зв'язку з адміністратором залиште Ваші контакти у формі:

  Новини на тему:

  Чоловіча косметологія в МКЦ «Excellence»

  Чоловіча косметологія в МКЦ «Excellence»

  Косметологічні процедури для чоловіків в Києві, які пропонують в клініках «Excellence», призначені не тільки для жінок! Виглядати молодо, красиво і…

  Cart
  • No products in the cart.