КОСМЕТОЛОГІЯ

Чистка обличчя в поєднанні з пілінгом: глибоке та ефективне очищення шкіри

Привабливість визначається не тільки рисами обличчя, а насамперед станом шкіри. Турбота про здоров’я та красу шкіри починається з її очищення. Багато жінок вважають, що самостійного догляду цілком достатньо. Але навіть найретельніший домашній догляд не зможе очистити шкіру абсолютно від усіх забруднень і не зрівняється в ефективності з чисткою обличчя Київ, проведеної в косметологічній клініці.

Чистка обличчя – базова і найбільш популярна косметологічна процедура. З урахуванням стану шкіри, пацієнту може бути рекомендована чистка обличчя у поєднанні з пілінгом. Це означає, що завершальним етапом сеансу (після ультразвукового та механічного очищення шкіри) буде поверхневий або серединний пілінг. Процедура допоможе позбавитися поверхневих забруднень, відмерлих клітин, вугрів та чорних точок, стимулювати процес регенерації. Очищення обличчя із завершальним пілінгом у Києві в клініках «Excellence» на тривалий час забезпечить бездоганний стан вашої шкіри.

Чистка обличчя у поєднанні з пілінгом: глибоке та ефективне очищення вашої шкіри У МКЦ «Екселенс» у Святошинському, Подільському та Голосіївському районах процедура чистки обличчя з пілінгом призначається за показами досить часто. На консультації косметолог Київ оцінює стан шкіри пацієнта, обговорює бажані результати та приймає рішення, чи необхідне використання пілінгу після чистки. Поєднання чистки з пілінгом дозволяє ретельно очистити шкіру та досягти більш тривалого результату, ніж стандартне очищення обличчя. Це дієвий спосіб боротьби з акне, жирним блиском та пігментацією. Крім того, пілінг має дезінфікуючу та протизапальну дію, звужує пори. Склад пілінгу підбирається індивідуально кожному пацієнту. Найпопулярніші пілінги, які використовуються для цієї методики: азелаїновий пілінг Київ, мигдальний, саліциловий, феруловий, PRX та пілінги з поєднанням різних кислот.

Процедура проводиться за потребою, але не частіше ніж 1 раз на місяць.

Догляд за шкірою після чистки з пілінгом

Відновлювальний період триває 3-5 днів. Протягом цього часу можливе почервоніння та лущення шкіри. Для того, щоб закріпити результат і зберегти його якнайдовше, дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій косметолога:

  • Не відвідувати спортзал, басейн, сауну, солярій протягом кількох днів.
  • Обробляти шкіру розчином хлоргексидину.
  • Делікатно очищати шкіру обличчя та використовувати зволожуючі засоби.
  • Перед виходом на вулицю обов’язково наносити засоби із SPF 30+.

Комбінована чистка обличчя у поєднанні з пілінгом у клініках «Екселенс» у ЖК «Венеція», ЖК «Софія», ЖК «Парковий», ЖК «Варшавський плюс» – це комплексна процедура, яка забезпечує ідеальні результати:

  • вирівнюється тон обличчя;
  • розчиняються комедони;
  • очищаються та звужуються пори;
  • регулюється виділення шкірного жиру;
  • шкіра стає чистою, гладкою та сяючою.

Бажаєте мати чисту шкіру обличчя без висипів, запалень та розширених пор? Запишіться на консультацію до наших спеціалістів! Дерматокосметологи МКЦ «Excellence» Борщагівка, «Excellence» Софіївська Борщагівка, «Excellence» Теремки, «Excellence» Виноградар використовують професійне сучасне обладнання, сертифіковані засоби всесвітньо відомих брендів, володіють необхідними знаннями та навичками і обов’язково допоможуть вам набути чистої, здорової та сяючої шкіри!