ІН'ЄКЦІЇ КРАСИ

Тредліфтинг: ефективна підтяжка обличчя мезонитками

На жаль, уникнути вікових змін шкіри обличчя неможливо. Рано чи пізно, але роки беруть своє. Шкіра втрачає пружність та еластичність, з’являються зморшки, контур обличчя стає нечітким.

Для когось існує стереотип, що повернути шкірі обличчя молодість можна лише за допомогою хірургічного втручання. Але це зовсім не так. Підтяжка обличчя мезонитками Київ у клініці Excellence – це інноваційний спосіб підтягнути шкіру без операцій, шрамів та тривалих реабілітацій.

Особливості та переваги процедури в МКЦ Excellence

— Мезонитки, що саморозсмоктуються, виготовляються з полідіоксанону. Це синтетичний матеріал, біосумісний із організмом і абсолютно безпечний для здоров’я. Через 6-8 місяців полідіоксанон повністю розсмоктується і виводиться з організму.

— Нитковий ліфтинг застосовується для підтяжки проблемних зон не лише обличчя, а й інших ділянок тіла (рук, живота, сідниць тощо).

— Мезонитки вводяться під шкіру в зони корекції за допомогою спеціальної ультратонкої стерильної голки. Ін’єкційні процедури в клініках Екселенс проводять лікарі-дерматологи.

— Тривалість сеансу – близько години, а відновлювальний період становить близько двох тижнів.

— Основний принцип процедури полягає в тому, що мезоніті під шкірою утворюють біокаркас. Навколо нього відбувається природне утворення колагенових волокон, які надійно підтягують та омолоджують шкіру.

— Естетичний результат тредліфтингу помітний відразу після сеансу, але має пролонговану дію, наростає до 6 місяців і зберігається до двох років, дозволяючи запобігти передчасному старінню шкіри.

— Мезонитки у Голосіївському, Подільському та Святошинському районі отримали позитивні відгуки фахівців та пацієнтів завдяки безболісності процедури, відсутності ускладнень, шрамів, рубців, миттєвому ліфтинг-ефекту та швидкому відновленню організму.

 Показання:

Нитковий ліфтинг спрямований на вирішення таких проблем:

— в’яла, обвисла шкіра обличчя, шиї та зони декольте;

— поява зморшок;

— утворення носогубних та міжбрівних складок;

— нечіткий контур обличчя;

— нееластична шкіра та утворення складок на різних ділянках тіла (руки, живіт, стегна).

Причиною всіх перелічених вище проблем може бути не тільки вік, а й, наприклад, різке схуднення або неправильний спосіб життя. Виснажливі дієти, шкідливі звички або нестача сну можуть прискорити появу зморшок, темних кіл під очима і надати обличчю нездорового вигляду. Тому вік – не основний показник при призначенні тредліфтингу. Лікар-дерматолог аналізує стан шкіри, і лише після цього індивідуально рекомендує проведення процедури.

Протипоказання:

— Вагітність та лактація.

— Онкологічне захворювання.

— Хвороби крові.

— Хронічні захворювання на гострій стадії.

— Запальні процеси в організмі.

— Хвороби шкіри у передбачуваних місцях ін’єкції.

— Алергія на компоненти матеріалів.

Реабілітаційний період після ниткової підтяжки обличчя

Деякий час після процедури можливі неприємні відчуття у місцях фіксації ниток.

Для закріплення ефекту необхідно дотримуватись рекомендацій:

— Декілька днів утримайтеся від прояву зайвої міміки, виключіть масаж обличчя.

— Відмовтеся від відвідування лазні, сауни, солярію протягом двох тижнів, а також виключіть фізичні навантаження.

Результат тредліфтингу:

— Підтяжка овалу обличчя;

— Розгладжування зморшок;

— Усунення другого підборіддя;

— Зменшення носогубних складок;

— Омолодження та підтяжка шкіри рук, живота, стегон.

Підтяжка обличчя Київ у клініках Excellence Теремки, Борщагівка, Виноградар та Софіївська Борщагівка – це інноваційна методика оздоровлення та омолодження шкіри без операцій. Ми гарантуємо високий професіоналізм фахівців, які виконують процедури, використання лише сертифікованих матеріалів та дотримання всіх міжнародних протоколів.