‼️Ми працюємо‼️️

EN RU
Перший візит до косметолога: початок великих змін

Перший візит до косметолога: початок великих змін

Більшість дівчат і жінок хоча б кілька разів у житті користувалися різними видами косметологічних послуг. Але є і ті, хто наважується відвідати косметолога тільки тоді, коли виникають конкретні проблеми зі здоров’ям шкіри або необхідність швидко привести в порядок обличчя або тіло перед важливою подією. Якщо Ви належите до цієї групи, рекомендуємо змінити свій підхід до косметології! Зовсім не потрібно чекати весілля своєї сестри або подруги, ювілею тітки або керівника, довгоочікуваної відпустки або важливого приводу. І вже тим більше не варто чекати появи зморшок на обличчі!

Піклуватися про себе і доглядати за шкірою потрібно протягом усього року, а не тільки на свята і перед відпусткою. МКЦ «Excellence» в Києві пропонує широкий спектр косметологічних процедур, які не тільки подбають про здоров’я вашої шкіри, але і змусять забути про повсякденні клопоти та зосередитися тільки на собі.

Перше відвідування косметолога: з чого почати

Більшість жінок відчувають себе невпевнено перед першим відвідуванням косметолога. Їм складно визначитися, які процедури вибрати з усього різноманіття, адже естетична медицина стрімко розвивається і з кожним роком пропонує все більше методик. Ця невпевненість і сумніви часто стають приводом відкласти візит до фахівця на потім.

Якщо Ви не знаєте, з чого почати і які процедури вибрати в першу чергу, не хвилюйтеся. Команда досвідчених, кваліфікованих фахівців клінік «Екселенс» на вул. Вільямса, вул. Миру, бул. Кольцова буде рада допомогти Вам з вибором і встати на шлях професійного збереження здоров’я, молодості і краси. На першій консультації косметолог-дерматолог Київ визначить тип і діагностує стан шкіри, підбере необхідні процедури і призначить періодичність сеансів, дасть рекомендації по домашньому догляду за шкірою обличчя і тіла. Регулярний професійний догляд забезпечить тривалі позитивні результати. Але пам’ятайте: дуже важливий і професійно підібраний домашній догляд за шкірою. Виконання всіх рекомендацій косметолога допоможе домогтися швидкого і стійкого ефекту.

Дерматокосметологи МКЦ «Excellence» в ЖК «Венеція», ЖК «Софія», ЖК «Парковий» радять почати знайомство з неінвазивних косметологічних процедур: очищення і пілінгів. Потім в залежності від потреб шкіри можна перейти до профілактичних, омолоджуючих і коригуючих процедур (зволоження та живлення, комплексні доглядові програми, мезотерапія, біоревіталізація і т.д.).

Чистка і пілінги

Очищаючі процедури (чистка обличчя Київ, мікродембразія) дозволяють видалити забруднення, ороговілі шари шкіри, очистити пори і підготувати шкіру до наступного етапу – курсу пілінгів. Пілінг для обличчя Київ видаляє відмерлі клітини, активізує процеси регенерації і кровообіг, очищає і звужує пори. Після курсу пілінгів вирівнюється колір обличчя, шкіра стає гладкою і ніжною, поліпшується її проникність. Існують різні види пілінгів: хімічні і ензимні; поверхневі, серединні та глибокі. Косметолог підбирає найбільш ефективний строго індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням віку, типу і особливостей шкіри, наявності запалень і багатьох інших факторів.

Профілактика старіння, зволоження, живлення і омолодження шкіри

Залежно від потреб шкіри пацієнта і бажаних результатів, косметолог може призначити комплекс процедур, спрямованих на зволоження, збагачення шкіри необхідними амінокислотами, вітамінами, активізацію синтезу колагену і еластину, ліфтинг і відновлення пружності шкіри, омолодження, розгладження зморшок, усунення пігментних плям, запалень і висипань.
Найпопулярніші косметологічні процедури серед пацієнтів клінік «Екселенс» у Києві:
• Біоревіталізація.
• Мезотерапія.
• Мікронідлінг.
• Масаж обличчя.
• Ін’єкційні процедури.
• Апаратні методики.
• Процедури на професійній косметиці по догляду за обличчям.

Кваліфіковані, досвідчені фахівці МКЦ «Excellence» в Святошинському та Голосіївському районах допоможуть Вам зберегти красу і здоров’я шкіри і продовжити її молодість. Косметологи наших клінік використовують тільки сертифіковані засоби професійних брендів, які заслужили довіру як серед фахівців, так і серед клієнтів. Всі процедури і препарати підбираються індивідуально з урахуванням типу і особливостей шкіри пацієнта і бажаного результату, якого необхідно досягти. Запишіться на консультацію до косметолога в клініки «Excellence» Борщагівка, «Excellence» Софіївська Борщагівка та «Excellence» Теремки і стаєте красивішим та привабливішим з кожним днем!

Cart
  • No products in the cart.