‼️Ми працюємо‼️️

EN RU
Лікування гіпергідрозу в МКЦ «Excellence»

Лікування гіпергідрозу в МКЦ «Excellence»

Потовиділення — це природна реакція організму на певні умови, цей важливий процес регулює температуру тіла. Спека, заняття спортом, стрес, страх або злість можуть викликати підвищену пітливість. Але деякі люди пітніють набагато більше звичайного і без особливих причин на це. Гіпергідроз, тобто надмірне потовиділення, може істотно вплинути на якість життя людини, викликати збентеження, прагнення до соціальної ізоляції, дискомфорт, впливати на емоційний стан. Підвищена пітливість найчастіше проявляється на таких ділянках тіла: долоні, ступні, пахвові западини, область під грудьми і в паху. Це пов’язано з високою концентрацією потових залоз в цих зонах. Мережа медико-косметологічних центрів «Excellence» в Києві пропонує ефективний метод лікування гіпергідрозу Київ – ін’єкції ботулінічного токсину А в області локалізації потових залоз.

Препарати Botox (Allergan, США) і Dysport (Ipsen, Франція), які асоціюються в основному з корекцією зморшок, є ефективними засобами лікування осередкового гіпергідрозу. Ботулотоксин блокує нервові імпульси, відповідальні за потовиділення, це дозволяє контролювати пітливість в зонах ін’єкції.

Як проходить процедура лікування гіпергідрозу Київ

На консультації лікар проведе пробу Мінора (йодо-крохмальний тест для визначення зон підвищеної пітливості), проаналізує причини і симптоми гіпергідрозу, перевірить відсутність протипоказань. Дуже важливо встановити, чи не викликано підвищене потовиділення будь-якими захворюваннями або реакцією організму на прийом ліків. Правильна діагностика допоможе уникнути побічних ефектів і ускладнень. Дерматокосметологи МКЦ «Excellence» в Святошинському та Голосіївському районах індивідуально для кожного пацієнта визначають зони ін’єкції і кількість необхідних одиниць Botox / Dysport.

Лікування гіпергідрозу в МКЦ «Excellence»Спочатку фахівець очистить оброблювану область. Після цього лікар зробить необхідну кількість ін’єкцій Botox / Dysport за допомогою стерильної ультратонкой голки. При необхідності можна використовувати анестезію. Процедура триває всього від 20-40 хвилин. Після сеансу можлива поява незначних набряків, синців, больових відчуттів в зоні уколів.

 

Результати після ін’єкцій гіпергідрозу

Перші результати пацієнти спостерігають вже через 4-5 днів, а максимальні – через 2 тижні. Уколи від пітливості Botox / Dysport зберігають ефективність протягом 4-6 місяців. Згодом активність потових залоз відновлюється. Для підтримки результату можна повторювати процедуру не більше 3 разів на рік.

Ін’єкції Botox / Dysport – відмінний спосіб контролювати гіперактивність потових залоз і надмірне потовиділення. Використання ботулінічного токсину А для лікування гіпергідрозу буде не тільки ефективним, але й безпечним, якщо його проводить кваліфікований фахівець. Дерматологи клінік «Екселенс» на вул. Вільямса, вул. Миру, бул. Кольцова володіють великим досвідом проведення ін’єкційних процедур і використовують його, щоб якісно, безболісно виконувати уколи, мінімізувати дискомфорт під час сеансу і ймовірність виникнення побічних реакцій.

Протипоказання до лікування підвищеної пітливості:

• Вагітність.
• Лактація.
• Онкологічні захворювання.
• Інфекційні захворювання.
• Хронічні хвороби в стадії загострення.
• Запальні процеси або пошкодження шкірного покриву в місцях передбачуваної ін’єкції.
• Алергія на компоненти препаратів.

Препарати Botox / Dysport стали революційними засобами лікування гіпергідрозу і допомогли поліпшити якість життя багатьох пацієнтів. Лікування надмірної пітливості в клініках естетичної медицини і косметології «Excellence» Борщагівка, «Excellence» Софіївська Борщагівка та «Excellence» Теремки – безпечна і ефективна процедура. Наша команда дерматокосметологов використовує сертифіковані препарати і сучасне обладнання, дотримується всіх заходів безпеки і забезпечує комплексний і скоординований підхід при діагностиці та лікуванні різних проблем і захворювань шкіри.

Cart
  • No products in the cart.