‼️Ми працюємо‼️️

EN RU
Мезотерапія тіла — позбавлення від …

Мезотерапія тіла — позбавлення від …

Сучасна косметологія має достатню кількість методів і засобів корекції целюліту. Найбільш ефективними з них є мезо-коктейлі або гомеопатичні сироватки. Залежно від розв’язуваної проблеми, лікар-дерматокосметолог, підбере препарат або «коктейль» з різних компонентів індивідуально в кожному конкретному випадку.

За допомогою препаратів, що застосовуються для мезотерапії Київ можна зруйнувати жирові відкладення (розщеплення молекул жиру) саме в тих місцях, де це важливо з естетичної точки зору. Але крім боротьби з локальними жировими ускладненнями, мезотерапія тіла на Борщагівці і Теремках вирішує безліч інших естетичних проблем. Кількість варіантів використовуваних сумішей дуже велика: для вирішення кожної конкретної проблеми у лікаря є можливість підібрати препарат і його концентрацію, скласти індивідуально підібраний «коктейль», додавши необхідні компоненти.

Наприклад, ферменти, які містяться в препаратах здатні розпушувати рубцеву тканину і грубі сполучнотканинні перегородки між часточками жирової тканини, що формують характерний «целюлітний рельєф» шкіри.

Також, до складу коктейлів входять компоненти стимулюючі синтез колагену і еластину в шкірі, вони забезпечують ефект «ліфтингу», підтягують шкіру. Вони застосовуються в боротьбі з в’ялістю шкіри, що виникла як в результаті старіння шкіри, так і після схуднення, видалення локальних жирових відкладень, коли утворюються «надлишки шкіри».

Судинні препарати (з лімфодренажною дією, нормалізують мікроциркуляцію, зміцнюють стінки судин, збільшують їх тонус). Їх застосування показано при вираженій слабкості судин, набряклому целюліті і в багатьох інших випадках.

І звичайно, жоден з препаратів не обходиться без вітамінів і мікроелементів – кожен з них є ліками, до кожного є свої показання і протипоказання.

Проведення процедури мезотерапії для тіла в Святошинському та Голосіївському районі:

При боротьбі з в’ялістю шкіри застосовуються внутрішньошкірні ін’єкції, на глибину від 1-2 мм, а при корекції целюліту препарати вводяться більш глибоко, в підшкірно-жирову клітковину, на глибину 1-2 см. Технічно уколи при мезотерапії тіла мало чим відрізняються від звичайних внутрішньошкірних і підшкірних ін’єкцій.

Тривалість курсу мезотерапії тіла може бути різною. Вона залежить від того, які косметичні проблеми вирішуються за допомогою цього методу, стану шкіри, вашого віку. Як правило, для корекції целюліту 3 стадії потрібно 5-15 процедур, а локального зменшення обсягів тіла – від 4 до 10, що проводяться 1 раз в 7-14 днів.

Результати після курсу мезотерапії тіла в МКЦ Excellence ЖК «Парковий», ЖК «Софія» і ЖК «Теремки» при правильному догляді за шкірою належному способі життя можуть зберігатися від декількох місяців до півтора року. Щоб зберегти і продовжити отриманий результат пацієнта, фахівці нашого центру запропонують скласти індивідуальний комплекс процедур, який забезпечить вашому тілу красу і стрункість.

Cart
  • No products in the cart.