‼️Ми працюємо пн-нд 10:00-20:00‼️️

EN RU
Діагностика та видалення родимок у МКЦ «Excellence»

Діагностика та видалення родимок у МКЦ «Excellence»

Родимка (невус) – пігментоване доброякісне утворення на шкірі. Родимки можуть з’являтися на будь-якій ділянці обличчя та тіла протягом усього життя, самостійно зникати, змінювати розмір. Колір невусів варіюється від світло-коричневого, червоного, фіолетового до чорного кольору. На появу родимок та їх зміну обов’язково слід звертати увагу. Регулярна діагностика новоутворень у кваліфікованого дерматолога клініки «Excellence» у Києві та своєчасне видалення деяких з них може запобігти серйозним проблемам зі здоров’ям.

Коли слід звернутися до лікаря
Відвідувати дерматолога з метою профілактичного огляду необхідно не рідше одного разу на рік, а іноді – і півроку. Відкладати візит до дерматолога не потрібно, якщо ви помітили такі симптоми:
• Поява новоутворення.
• Збільшення розміру, форми або кольору родимки.
• Почервоніння, свербіння, лущення або болі в області родимки.
• Утворення ущільнень біля невуса.

На консультації спеціаліст клініки «Екселенс» у Святошинському та Голосіївському районі проведе дерматоскопію – обстеження шкіри з використанням невеликого портативного мікроскопа, який у десятки разів збільшує зображення шкіри. Отримані зображення за потреби можна сфотографувати, щоб у динаміці спостерігати зміни невусів. Після діагностики дерматолог ухвалить рішення про необхідність гістологічного аналізу та видалення новоутворень. Це може бути як медичні показання (постійна травматизація, і навіть якщо родимка нетипова і є ризик розвитку меланоми), і естетичні (непривабливий вигляд, дискомфорт).

Методи видалення родимок у мережі клінік «Excellence» у ЖК «Венеція», ЖК «Софія», ЖК «Парковий»
Рішення про найбільш підходящий метод видалення родимки приймає тільки лікар-дерматолог після ретельної діагностики. У МКЦ «Excellence» видалення доброякісних родимок виконується такими сучасними, безпечними та ефективними способами:

• Радіохвильова хірургія (апарат «Надія»). Розрізання тканин радіоножем, вплив на них електрострумом високої частоти. Радіохвильовий ніж забезпечує строго спрямовану дію та не травмує здорові тканини. Процедура безкровна, високоефективна, а реабілітаційний період недовгий та комфортний.

• Лазерне видалення родимок у Києві (фракційний DEKA Lazer або лазерний коагулятор Ліка-хірург). Найчастіше застосовується видалення невеликих доброякісних новоутворень. При використанні цього способу тканина родимки руйнується за допомогою спалахів світлового випромінювання. Лазерне видалення – результативна та безпечна процедура, яка дозволяє видаляти родимки у важкодоступних місцях, де неможливо застосувати інші методи. За один сеанс можна видалити кілька родимок.

Найчастіше застосовується місцева анестезія, це мінімізує неприємні відчуття пацієнтів. Процедура видалення родимок не потребує складної підготовки та триває лише близько 30-40 хвилин.

Після сеансу спеціаліст медико-косметологічного центру “Excellence” на вул. Вільямса, вул. Миру, бул. Кольцова дасть рекомендації щодо догляду за шкірою в домашніх умовах протягом реабілітаційного періоду. А за 2-3 тижні після видалення новоутворення рекомендується контрольний огляд у лікаря.

Самостійне видалення родимок різними народними методами може бути не лише неефективним, а й небезпечним. Обстежити та видаляти родимки потрібно лише у спеціалізованій клініці у лікаря-дерматолога. Фахівець визначить, чи дійсно родимка є доброякісною, і призначить найефективніший і найбезпечніший метод видалення.

Для видалення родимок у клініках «Excellence» Борщагівка, «Excellence» Софіївська Борщагівка та «Excellence» Теремки використовуються новітні технології та сучасне обладнання. Процедури проводять досвідчені, кваліфіковані дерматологи, які суворо дотримуються міжнародних протоколів.

Cart
  • No products in the cart.