Лазерне омолодження інтимної зони: ефективне, швидке та безболісне вирішення делікатних жіночих проблем

Лазерне омолодження інтимної зони: ефективне, швидке та безболісне вирішення делікатних жіночих проблем

Інтимне здоров’я жінки було й залишається важливою, але делікатною темою. На жаль, почуття сорому часто призводить до повного ігнорування проблем інтимного характеру. Вікові та гормональні зміни в організмі, народження дитини, стиль життя, шкідливі звички та екологія впливають не тільки на зовнішність, а й на роботу статевої системи жінки та викликають анатомо-фізіологічні зміни жіночих статевих органів. Косметологічних процедур потребує також шкіра сідниць, на ній можуть з’явитися розтяжки, висипання. Внаслідок цих змін жінка перестає відчувати себе привабливою, знижується самооцінка, втрачається почуття гармонії, інтимні стосунки перестають приносити задоволення. З’являється дискомфорт під час статевого акту та естетичне незадоволення власним тілом.

Методика лазерного омолодження інтимної зони в Києві в клініках «Excellence» дозволяє за кілька процедур на тривалий час забути про делікатні проблеми, допоможе позбутися дискомфорту та поверне впевненість у собі. Це безпечна інноваційна методика, що відновлює первісну чутливість, природну еластичність тканин інтимної області. А фракційне лазерне омолодження сідниць – ефективна апаратна процедура, яка вирішить проблеми шкіри цієї ділянки тіла без операцій, допоможе зміцнити м’язові волокна, нормалізувати кровообіг та лімфоток, стимулювати природний синтез еластину й колагену.

Особливості лазерного омолодження інтимної зони

Естетична гінекологія – новий напрямок естетичної медицини. Головне завдання цієї методики – зміна якості життя жінки й підвищення впевненості в собі. Кваліфіковані спеціалісти наших клінік у Святошинському та Голосіївському районах проводять процедури інтимного омолодження з використанням фракційного лазеру DEKA Smart Xide Dot. У результаті лазерного імпульсного впливу відбуваються такі зміни:
• активізується синтез колагену;
• стимулюються омолоджуючі процеси;
• відновлюється природна форма делікатної зони;
• вирівнюється колір і текстура шкіри;
• усуваються зовнішні недоліки, поліпшуються візуальні характеристики інтимної зони;
• підвищується пружність і еластичність шкіри;
• усувається сухість, відчуття стягнутості інтимної області.

Основні показання до лазерного інтимного омолодження:

• опущення статевих органів;
• доброякісні зовнішні новоутворення;
• свербіж і печіння, біль або дискомфорт під час статевого акту;
• сухість слизових оболонок інтимної області;
• гіперпігментація, погіршення зовнішнього вигляду делікатної зони;
• зниження тонусу м’язової тканини внаслідок вікових змін;
• шрами або рубці на зовнішніх статевих органах, у тому числі отримані при пологах;
• перенесені оперативні втручання, що залишили візуальні наслідки;
• зниження сексуальної активності та статевого потягу;
• лазерний метод шліфування сідниць рекомендований при наявності розтяжок, ослабленні тонусу сідничних м’язів та нерівному рельєфі поверхні сідниць.

Зі спеціалістами клінік «Excellence» на вул. Вільямса, вул. Миру, бул. Кольцова Ви відверто зможете обговорити будь-яку делікатну тему, що стосується жіночого здоров’я. Після огляду наші лікарі розкажуть Вам про методики ефективного вирішення проблем, призначать необхідні аналізи й складуть індивідуальну схему лікування.

Лазерне омолодження інтимної зони: ефективне, швидке та безболісне вирішення делікатних жіночих проблем

Підготовка до процедури

Перед проведенням інтимного омолодження обов’язково відвідати гінеколога та здати аналізи. Ретельний огляд і результати мазків дозволяють виявити наявність запальних процесів та інфекцій, визначити можливі протипоказання. Не зайвим буде також додатково провести обстеження на онкологічні захворювання та пройти УЗД.

Протипоказання:

• вагітність або період лактації;
• онкологічні захворювання;
• гострі запальні чи інфекційні процеси в органах малого тазу;
• пошкодження слизової оболонки піхви.

У середньому тривалість сеансу становить близько 30 хвилин. Під час процедури жінка не відчуває болю та дискомфорту, адже маніпуляції проводять під аплікаційною анестезією.

Відновлювальний період

У лазерного омолодження інтимної зони практично немає побічних ефектів. Це вигідно відрізняє апаратне лазерне шліфування від хірургічної корекції статевих органів. Процедура легко переноситься пацієнтками, без будь-яких негативних наслідків та болю.

Період реабілітації після шліфування лазером становить 1-2 тижні. Протягом декількох днів після сеансу може відчуватися легкий дискомфорт, незначне почервоніння. Ці симптоми не потребують специфічного лікування.

У період відновлення жінці варто відмовитися від відвідування сауни та громадських басейнів, обмежити фізичну активність, утриматися від статевих контактів.

Скільки коштує лазерне інтимне омолодження

Вартість лазерного омолодження залежить від кількості сеансів. Число необхідних процедур визначається фахівцем на консультації. Ціна сеансу визначається складністю проблеми, з якою звернувся пацієнт. Запрошуємо пройти курс лазерного інтимного омолодження в МКЦ «Екселенс» у ЖК «Парковий», ЖК «Софія», ЖК «Венеція» за доступними цінами. Ми регулярно проводимо акції та пропонуємо спеціальні пропозиції.

Сучасна жінка зобов’язана стежити не тільки за своїм зовнішнім виглядом, але й за здоров’ям, у тому числі й інтимним. Лазерне омолодження інтимної зони – ефективний спосіб відновити жіноче здоров’я, повернути впевненість у собі та зберегти гармонію в особистому житті. Пройти курс лазерного омолодження інтимних зон та лазерного шліфування сідниць у Києві можна в клініках «Excellence» Борщагівка, «Excellence» Софіївська Борщагівка, «Excellence» Теремки. Використання сертифікованого професійного обладнання, винятковий професіоналізм і багаторічний досвід наших спеціалістів гарантують ефективність і повну безпеку процедур.